Жіночки з проблемного Черкаського гуртожитку будуть просити притулку у посольств іноземних держав

Найближчим часом ми знову будемо їхати до Києва. Проведемо акцію та подамо звернення з проханням надати нам притулок у посольства іноземних держав. Плануємо звернутися у посольство Росії, Білорусії, Польщі, Німеччини.http://kropyva.ck.ua/content/zh-nochki-z-problemnogo-cherkaskogo-gurtozhitku-budut-prositi-pritulku-u-posolstv-nozemnikh-

 

Жіночки з проблемного Черкаського гуртожитку будуть просити притулку у посольств іноземних держав

Наше видання неодноразово писало про невирішеність житлової проблеми мешканців гуртожитку по Горького 4, що в Черкасах. Оборудки з відчуження колишнього гуртожитку підприємства «Темп» вже досить відомі, не будемо їх переповідати. Лише нагадаємо, що в результаті цих оборудок у підвішеному стані залишаються мешканці гуртожитку вже понад 5 років. 

Жінки оббивали пороги місцевої влади, обласної, але поприобіцянки – питання не вирішено. За декілька останніх місяців активної боротьби їм постійно відмовляли у зустрічі з Тулубом.

Їздили протестувати навіть під адміністрацію Президента, але місяць пройшов, а реакції немає (хоча в царських палатах Президента обіцяли за цей час дати оцінку ситуації яка склалася – ред.)

На сьогоднішній день жінки майже втратили віру у будь-яку адекватність влади. 

Після нашої поїздки в Київ минуло більше місяця. Однак ніякої реакції на наше звернення залишене в адміністрації немає. Ми навіть до Тулуба не можемо на прийом пів року потрапити. Вся реакція влади заключається в тому, що до нас їздять чиновники з відділу звернень ОДА і переконують, що треба переселитися. А чому я маю переселятися в бараки 53-го року будівництва в яких валиться стеля? – говорить Лариса Стасенко.

Мешканці знову планують протестувати під стінами адміністрації глави держави та звертатися до посольств іноземних держав. 

- Найближчим часом ми знову будемо їхати до Києва. Проведемо акцію та подамо звернення з проханням надати нам притулок у посольства іноземних держав. Плануємо звернутися у посольство Росії, Білорусії, Польщі, Німеччини. Про яку Європу і вступ в асоцію може йти мова коли вже 5 років твориться таке беззаконня по відношенню до нас. Ми подамо звернення у посольства та докладемо всі ті документи які в нас є і які доводять, що нас просто незаконно викидають з свого житла. Будемо надавати розголосу, щоб і в Європі бачили, що тут корупціонери та хабарники, - зазначила Лариса Стасенко.

Ми поцікавилися чи зверталися мешканці до так званих опозиційних сил, адже в них відкрито більше ніж достатньо громадських приймалень. Більшість з яких відверто працюють формально на папері.

- Я зверталася у громадську приймальню народного депутата від «Свободи» Юрія Сиротюка. Моє звернення прийняли, але потім повідомили, що в цьому питанні така корупція, що депутат навіть не братиметься за його вирішення, - відповіла Лариса Стасенко.

Отак от депутат-свободівець злякався корупції, а можливо «Свобода» цікавиться більш важливими патаннями, хто зна.

Все ж ми порекомендували мешканцям звернутися до громадських приймалень опозиційних сил, можливо вони хоча б щось зроблять корисне.

Підготував: Олександр Безпрозванний Создан 17 окт 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
счетчик посещений