Черкаській владі "по барабану" голодуючі на сходах адмінбудівель Пон, 2013/08/12 - 10:00

Черкаській владі "по барабану" голодуючі на сходах адмінбудівель Пон, 2013/08/12 - 10:00 Саме такий однозначний висновок можна зробити дивлячись на відчайдушні спроби мешканців скандального гуртожитку по Горького 4 відстояти своє конституційне пЧеркаській владі "по барабану" голодуючі на сходах адмінбудівель

Саме такий однозначний висновок можна зробити дивлячись на відчайдушні спроби мешканців скандального гуртожитку по Горького 4 відстояти своє конституційне право на житло.

Проблема відчуження колишнього гуртожитку підприємства «Темп» наболіла і вже відома, тому не будемо її черговий раз переповідати. 

Мешканці гуртожитку у нерівній 5 річній боротьбі з капіталістами і корупціонерами вже провели безліч акцій, встигли заснувати навіть громадську організацію «ДІЯ» та сайт громадської організації. Саме на ньому опублікована хроніка боротьби людей за свої права у всіх подробицях з документами та зверненнями. 

Але як говориться – віз і нині там. 

І це при тому, що ніби нова міська влада після усунення Одарича обіцяла вирішити проблему. Обіцяв повпливати на вирішення питання і губернатор. Але обіцянки-цяцянки.

Тому близько місяця тому жительки гуртожитку оголосили голодування на сходах обласної державної адміністрації. Тоді отримавши порцію чергових обіцянок від першого заступника міського голови Віктора Беззубенка та прокурора міста Олександра Маслюка трохи заспокоїлися.

Однак зазначені особи не змогли їм допомогти. Тому вже 9 серпня жінки знову зайняли звичне місце на сходах ОДА. Цього разу до протестувальниць ніхто не вийшов. Нагадуємо, що в цей день проходила і сесія Черкаської обласної ради, але ні опозиціонерів ні представників влади – питання яке не вирішується роками не зацікавило.

Сьогодні ж жінки знову на сходах обласної адміністрації з акцією протесту.

- Минулого разу ми сиділи тут і до нас ніхто не вийшов. Ми сиділи під палючими сонцем тому в нас піднявся тиск і ми згорнули акцію бо зрозуміли що ми нікому не цікаві. Сьогодні знову протестуємо, можливо хоча б хтось з влади вийде і пояснить чому не вирішується питання, чому не виконуються обіцяки які давав той же Віктор Беззубенко, - повідомила телефоном учасниця акції Лариса Стасенко.

Нагадуємо, що активісти обіцяють в разі відсутності реакції на їх протести з боку місцевої влади – протестувати біля стін адміністрації Президента.

Підготував: Олександр Безпрозванний Создан 21 сен 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 10 мес назад
bukovel-2017-12 21 фев 2018 ответить
https://livesurf.ru/promo/121886
система раскрутки сайтов
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
счетчик посещений