Жінки з Черкас шукали правди в Адміністрації Президента - місцева влада просила "не виносити сміття з хати"

Попри постійні обіцянки з боку регіональної влади вирішити питання, воно не зрушило з місця. А чиновники ОДА у відверто несмішливій формі навіть відмовляли жителям гуртожитку у праві на звернення.Жінки з Черкас шукали правди в Адміністрації Президента - місцева влада просила "не виносити сміття з хати"

Наш ресурс неодноразово повідомляв про тяжку боротьбу жителів гуртожитку по Горького 4 за своє право на житло. Проблема відчуження колишнього гуртожитку підприємства «Темп» наболіла і вже відома. Вона очевидна всім хто більш менш знайомий з цією темою.

Попри постійні обіцянки з боку регіональної влади вирішити питання, воно не зрушило з місця. А чиновники ОДА у відверто несмішливій формі навіть відмовляли жителям гуртожитку у праві на звернення.

Відчайдушні спроби потрапити на прийом до Сергія Тулуба завершилися тим, що жінок з будівлі ОДА вивели працівники міліції.

У зв’язку з повним ігноруванням проблем жителів гуртожитку як з боку міської влади так і з боку чиновництва ОДА, вони змушені були їхати під стіни Адміністрації Президента.

Відповідний візит «дружби» відбувся вчора 19 вересня.

В Києві жінкам довго чекати не довелося і їх одразу прийняли у відділу звернень. 

- Вчора ми їздили в Київ, під стіни адміністрації Президента. Нас одразу провели у відділ звернень і відібрали у нас пояснення. Ми написали відповідні заяви в яких повністю розписали суть нашого питання та те нелюдське ставлення до нас з боку наших місцевих чиновників. Вислухавши нас, відповідальні працівники адміністрації були вражені та здивовані тим, що не вирішується дане питання. Оскільки нас фактично хочуть виселити фальсифікувавши документи на будівлю гуртожитка. І всім це очевидно. Ми мали зустріч із керівником відділу який відповідає за роботу із головами обласних адміністрацій. Нас запевнили, що питання буде підніматися і наші права будуть захищені, оскільки випадки спроб виселити людей з гуртожитків непоодинокі і позитивно вирішувалися на користь жителів, - розповідає учасниця київського протесту Лариса Стасенко.

Також жінка розповіла, що тут в Черкасах коли дізналися про те, що вони збираються на столицю то просили не їхати і черговий раз обіцяли вирішити питання.

- До нас телефонували і з прес-служби міської ради, до нас звертався перший заступник міського голови Віктор Беззубенко з проханням не їхати на Київ. Обіцяли, що зроблять нам прес-конференцію, знову піднімуть питання. Але у нас вже немає віри цим людям тому ми шукали правди в Києві. Тим більше Едуард Івакін нам за день до поїздки пояснив, що ніхто нашим питанням не буде займатися. Тим більше нам просто оголосили інформаційну блокаду, –пояснює Лариса Стасенко.

Сьогодні жінки черговий раз нагадали чиновникам ОДА про свою проблему, вже традиційним перебуванням на сходах ОДА із плакатом з яким завітали в адміністрацію Президента.

Підготував: Олександр Безпрозванний Создан 21 сен 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
счетчик посещений