Жінки чекали Тулуба до пізньої ночі - та дочекалися лише правоохоронців
Жінки чекали Тулуба до пізньої ночі - та дочекалися лише правоохоронців

Ми неодноразово інформували наших читачів та громадськість загалом про відчайдушні спроби жителів гуртожитку по Горького 4, відстояти своє конституційне право на житло.

Проблема відчуження колишнього гуртожитку підприємства «Темп» наболіла і вже відома, тому не будемо її черговий раз переповідати.

Тут варто черговий раз відзначити блюзнірство та безпринципність влади і міської і обласної. Слова і обіцянки якої не вартують ламаного гроша. Вже після усунення Одарича (саме наближеним до нього структурам завдячують своїми проблемами жителі гуртожитку – ред.) як міська влада так і обласна в особі героя обіцяли вирішити питання яке не вирішується понад 5 років.

Однак все йде за прозаїчним сценарієм, попри обіцянки жителька гуртожитку Лариса Стасенко отримала виконавче провадження про виселення її та її сімї з гуртожитку. Це провадження державної виконавчої служби відкрито на основі ухвали Вищого спеціалізованого суду м. Київ, від 01.07.2013 року. Самої ж ухвали мешканка не має.

В зв’язку з такими подіями жителі прагнули все-таки потрапити на прийом до губернатора Тулуба, але схоже, що вирішення цієї проблеми не під силу Герою.

- Ще 23 серпня ми записалися на прийом до губернатора. Минулої п’ятниці ми прийшли у відділ звернень щоб дізнатися чи приймуть нас. Однак Глущук Зоя Іванівна яка курує відділ звернень громадян відверто на нас кричала, а на питання чи буде прийом – демонстративно закрила кабінет і пішла, - розповідає Лариса Стасенко.

Незважаючи на таку невизначеність ініціативна група прийшла на прийом.

- Ми прийшли на 10 годину і просиділи до 13, але нас так ніхто і не прийняв. Як пояснив нам один із співробітників відділу по прийому звернень, то Тулубу спеціально доповіли, що на прийом записаних людей немає тому він і не прийшов, - говорить жінка.

Не отримавши можливості поспілкуватися з губернатором жінки перейшли вже на традиційне місце своїх протестів – сходи будівлі ОДА. А згодом повернулися у відділ звернень і пояснили, що не підуть поки не дочекаються губернатора. 

Так в приймальні відділу звернень вони сиділи до 22.00 коли приїхав наряд міліції та відібравши пояснення у жінок вивів їх з будівлі ОДА.

Насамкінець додамо, що за словами жінки попри обіцянки прокурора міста Олександра Маслюка прокуратура відмовилася подавати позов за нововиявленими обставинами, що фактично зводить нанівець всі обіцянки.

Тому жителі гуртожитку не мають іншого вибору як проводити акцію протесту біля Адміністрації Президента.

Свого часу не так давно один з чиновників ОДА запитував у жінок чому вони не їдуть на села, бо там мовляв багато покинутих хатинок.

Ми ж зараз хочемо запитати де славний комуніст Білоусов з його комуністичною ідеєю який уособлює нову антиодаричівську міську владу, але так і не організував вирішення цього питання. Де Валерій Воротник та Володимир Мамалига які так ратували на Одарича який викинув людей на вулицю, де аппазіціанєри (Батьківщина, Свобода, УДАР) і де нарешті Герой всея Черкащини?

Ця конкретна велика проблема маленьких людей може всю оту братію вищеназвану об"єднати у питанні її вирішення. Але навряд чи це зробить. Як говорив Микола Іванович, прізвище називати не будемо бо «его фамилия слишком известна» - це ж політика. 

Так для них – це політика, а для маленьких людей – це життя.

Підготував: Олександр БезпрозваннийСоздан 13 сен 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
счетчик посещений