Голодуючі черкащанки: "Ми не віримо в обіцянки-цяцянки"

Голодуючі черкащанки: "Ми не віримо в обіцянки-цяцянки"http://kropyva.ck.ua/content/goloduyuch-cherkashchanki-mi-ne-v-rimo-v-ob-tsyanki-tsyatsyanki

 

Голодуючі черкащанки: "Ми не віримо в обіцянки-цяцянки"

Сьогодні ми повідомляли оперативно, що знедолені мешканці сумнозвісного гуртожитку по Горького 4 поновили свою акцію протесту яку розпочали близько місяця тому.

Дві жінки, що мешкають у черкаському гуртожитку колишнього заводу «ТЕМП», яких фірма Бродського виселяє знову протестували під стінами обласної адміністрації з повязками «голодую» на чолі.

Майже місяць тому ситуацію на контроль взяв перший заступник міського голови Віктор Беззубенко та прокурор міста Олександр Маслюк. Зазначені особи зустрілися з протестувальниками та обіцяли розібратися.

Як тоді інформувала у прес-служба мерії під час обговорення ситуації, що склалась, Віктор Анатолійович запевнив жінок, що міська влада зі свого боку буде всіляко сприяти у захисті інтересів мешканців цього будинку. Зокрема, зазначив, що особисто звернувся до керівництва «Черкасигаз», аби в найближчий час вирішити це питання та поновити газопостачання у гуртожитку, а також визначити механізм переведення оплати послуги за користування газопостачанням з юридичної особи (якою нині є власник – компанія «Праймбуд») на безпосередніх користувачів – мешканців гуртожитку. Уклавши відповідні договори з «Черкасигаз», мешканці гуртожитку зможуть вже по власних рахунках сплачували за газ.

Також Віктор Беззубенко пообіцяв у стислі терміни зустрітись з керівництвом ПАТ «Темп» та «Праймбуд», аби обговорити ситуацію, що склалась у гуртожитку по вул. Горького, 4, та захистити права його мешканців.

Однак час пройшов, а питання не вирішено, тому жінки знову вийшли на протест. Нам вдалося поспілкуватися з ними.

- 11 липня ми вже оголошували свою позицію шляхом акції «голодування». Ми живемо в гуртожитку вже тривалий час ще з радянських часів. І ми проживаємо на законній підставі в нас є прописки в нас діти прописані тут. До 2008 року нас не чіпали. Але з цього часу за перебування на посаді мера Одарича який був головою наглядової ради Темп, в нас почалися ці проблеми. Будівлю продали фактично разом з нами, з людьми. При цьому підробивши адреси в БТІ і на це ніхто не звертає уваги, - обурюється мешканка гуртожитку Стасенко Лариса.

Попри обіцянки Віктора Беззубенка та Олександра Маслюка адекватної реакції на проблеми черкащан немає.

- Ні прокуратура, ні міліція, ні органи міської чи обласної влади не реагують. Немає жодної адекватної реакції.

Віктор Беззубенко зустрічався з нами по цьому питанню. Вони обіцяли нам в триденний термін підключити газопостачання і навіть ніби знайшли спонсора щоб погасити борги. Але невідомо де вони взялися. Потім прокурор Олександр Маслюк обіцяв подати позови до суду. Але це все обіцянки-цяцянки, ми чекали дуже довго, але до цього часу нічого не вирішено, - говорить мешканка гуртожитку. 

Жінки надіються що влада все-таки зверне увагу на їх проблему.

- Сьогодні акція приурочена до того щоб на нас звернули увагу обласні керівники. Ми неодноразово зверталися до Тулуба, він говорив, що якщо не можна це питання вирішити на рівні Черкаської області то це питання треба вирішувати на рівні Уряду, - говорить Лариса Стасенко.

Протестуючі незгодні з запропонованим їм житлом.

- Нам пропонували якісь бараки, які знаходяться у власності товариства «Праймбуд» де на 97 квадратів заселяють 10 чоловік. Де відсутні будь-які санітарні умови. Зараз в гуртожитку проживає 20 сімей. Ніхто не виїхав, - говорить жінка.

В разі відсутності реакції місцевої влади активістки збираються протестувати під стінами Адміністрації Президента.

- Подальші наші дії якщо нас ніхто не почує, ми будемо писати заяву в Київську міську адміністрацію на проведення акції біля Адміністрації Президента. 

Інша протестувальниця також додала, що ніхто не виконує прийняті програми з забезпечення соціальним житлом, а суди програно через підробку документів.

- На 2013 рік згідно обласної програми цей гуртожиток мав бути переданий територіальній громаді міста Черкаси з подальшою приватизацією мешканцями квартир які прожили 5 і більше років. На даний час програма ця не виконується. Так як нам дають відповіді що товариство «Праймбуд» відмовляється надати повний пакет документів.

У товариства ВАТ «Темп» відсутні документи на право власності, незрозуміло куди дивилися судді і куди дивилася прокуратура яка ходила на суди і нічого цього не бачила.

Прокуратура подавала в суд щоб скасувати договір купівлі-продажу і перші суди ми виграли, щоб вилучити гуртожиток із статутного фонду підприємства. Там було зазначено, що дійсно ми проживаємо за адресою Горького 4, а потім незрозуміло з яких причин адреса змінилася Горького 4 Калініна 108. І вже у Вищому господарському суді в нас подивилися, що ми прописані по Горького 4, а адреса вже нова не збігається і суд було програно. 

В БТІ підробили адресу де ручкою дописали Калініна 108 – стверджує жінка.

Вся ця історія лише зайвий раз підтверджує наскільки прогнила існуюча державна система, що елементарне питання не може вирішитися роками.
Схоже це не підсилу зробити і нинішній владі міста та області представники якої сьогодні не звернули увагу на протестуючих. З ними поспілкувався лише начальник міліції громадської безпеки Корсун Іван Григорович. 

Підготував: Олександр Безпрозванний Создан 14 авг 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
счетчик посещений