Гуртожиток по вул. Руднєва, 97 нарешті перейшов у власність громади міста
Гуртожиток по вул. Руднєва, 97 нарешті перейшов

у власність громади міста

1371117353_sud

За прокурорським позовом гуртожиток за адресою вул. Руднєва, 97 у м.Черкаси перейшов у власність громади міста.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Черкаси.

Органи прокуратури ще з 2009 року у господарських судах різних інстанцій доводили право територіальної громади в особі Черкаської міської ради на цей об’єкт, повідомив прокурор міста Черкаси Олександр Маслюк.

Він розповів, що в прокурорському позові до ДП «РЕУ-8» вимагалося визнати недійсним договір купівлі-продажу гуртожитку, а також визнати за територіальною громадою право власності на приміщення та витребувати його із чужого незаконного володіння.

Постановою Київського апеляційного господарського суду, а далі й Вищого господарського суду України ці позовні вимоги задоволено повністю.

За сприяння органів прокуратури Черкаська міська рада у червні 2013 року звернулася з офіційною заявою про реєстрацію права власності на вказане приміщення.

Згідно з Інформаційною довідкою з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, право власності на гуртожиток за адресою вул. Руднєва, 97 в м. Черкаси зареєстроване, і приміщення належить міській раді Черкас.

 

http://provce.ck.ua/hurtozhytok-po-vul-rudnjeva-97-nareshti-perejshov-u-vlasnist-hromady-mista/Создан 12 авг 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
счетчик посещений