Мешканці гуртожитку по вулиці Горького 4 прийшли на телебачення розповісти, що їх виселяють
Мешканці гуртожитку по вулиці Горького 4

прийшли на телебачення розповісти, що їх виселяють

Мешканців колишнього гуртожитку ВАТ “ТЕМП” хочуть виселити. Люди шукають правди у прокуратурі, правоохоронців та депутатів. 18 квітня вони прийшли на програму на ОДТРК “Рось” “Країна, яка нам потрібна”. Темою програми було доступне житло у місті.  

- Ми проживаємо у цьому гуртожитку ще з радянських часів, – говорять люди зі сльозами на очах. – Ми стояли на черзі на житло на машинобудівному заводі. Наш гуртожиток перепродали. Цього року, відповідно до міської та обласної програм, гуртожиток мали передати територіальний громаді міста. ТОВ “Праймбуд” подало до суду, суд поставився упереджено і ухвалив рішення нас виселити з неповнолітніми дітьми.

Жильці кажуть – зверталися і до міліції, і до прокуратури, та порятунку немає. З проблемою пішли до депутата Олександра Радуцького. Коли до людей у двері постукала виконавча служба, з’ясувалося, що адреса ТОВ змінилася. Люди не знають, хто власник житла, яке перебувало на балансі ВАТ “ТЕМП”.

Депутат Володимир Мамалига, запрошений до студії як фахівець із муніципального розвитку, пояснив, що на Горького, 27 підприємство знаходилося за адресою ТЕМПа, а нині на Чигиринській,15 воно за адресою ДОКу.

- Ще “Антена” була, то ми займалися цим питанням, - повідомив Володимир Мамалига. – Ми робили інформаційні запити. Так ось, гуртожиток придбав Сергій Одарич – на той час голова правління ТОВ за 5 грн. Гуртожиток перепродали потім ”Праймбуду” за мільйон 448 тисяч грн.

Люди обурені, що їхній гуртожиток придбали у 1993 за гривні, коли ще й гривні не було. Утім, саме ця грошова одиниця зазначена в документах, підтверджує Володимир Мамалига.

Що буде з мешканцями гуртожитку – наразі невідомо.

Марія МАЛИНОВСЬКАОбновлен 17 июн 2013. Создан 25 мая 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
счетчик посещений