Мешканців гуртожитку на Горького, 4 ледь не виселили сьогодні зранку
Мешканців гуртожитку на Горького, 4 ледь не виселили сьогодні зранку

Фото зі сторінки Валерія Воротника у Facebook

Депутат Черкаської міської ради, радник в.о. міського голови Валерій Воротник стверджує, що сьогодні, 22 травня, мешканців горезвісного гуртожитку на вулиці Горького, 4 намагалися виселити примусово. Гуртожиток ще наприкінці січня 2008 року продали приватній структурі разом із людьми, які там проживали. І відтоді мешканці гуртожитку ходять по інстанціях та депутатах, шукаючи правди.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні зранку мали примусово виселити 35 сімей з гуртожитку, який Бродський з Одаричем вкрали разом з людьми. Розправа, на щастя, не відбулася. Біля дев’ятої ранку був на місці”, – написав Воротник.

Фото зі сторінки Валерія Воротника у Facebook

Він також зауважив, що на місці була знімальна група ТРК “ВІККА”, проте висловив сумнів у тому, що подія буде подана об’єктивно.

“Виявився цікавий факт, – веде далі депутат. – Поспілкувавшись з мешканцями познайомився з кількома “актівістами”, які, напевне, мотивовані Набокіною (Ніна Набокіна, депутат міськради  від фракції Вільних демократів, – прим. ред.) і які саме наполягають на виселені! Їм, на відміну від інших, дають нормальні квартири, створюють людські умови життя. Інших – в бараки. Це свідчення відношення Одарича та Бродського до людей…”

Фото зі сторінки Валерія Воротника у Facebook

Нагадаємо, що мешканців колишнього гуртожитку ВАТ “ТЕМП” хочуть виселити. Люди шукають правди у прокуратурі, правоохоронців та депутатів. 18 квітня вони прийшли на програму на ОДТРК “Рось” “Країна, яка нам потрібна”. Темою програми було доступне житло у місті.

- Ми проживаємо у цьому гуртожитку ще з радянських часів, – говорять люди зі сльозами на очах. – Ми стояли на черзі на житло на машинобудівному заводі. Наш гуртожиток перепродали. Цього року, відповідно до міської та обласної програм, гуртожиток мали передати територіальний громаді міста. ТОВ “Праймбуд” подало до суду, суд поставився упереджено і ухвалив рішення нас виселити з неповнолітніми дітьми.

Жильці кажуть – зверталися і до міліції, і до прокуратури, та порятунку немає. З проблемою пішли до депутата Олександра Радуцького. Коли до людей у двері постукала виконавча служба, з’ясувалося, що адреса ТОВ змінилася. Люди не знають, хто власник житла, яке перебувало на балансі ВАТ “ТЕМП”.

Депутат Володимир Мамалига, запрошений до студії як фахівець із муніципального розвитку, пояснив, що на Горького, 27 підприємство знаходилося за адресою ТЕМПа, а нині на Чигиринській,15 воно за адресою ДОКу.

- Ще “Антена” була, то ми займалися цим питанням, - повідомив Володимир Мамалига. – Ми робили інформаційні запити. Так ось, гуртожиток придбав Сергій Одарич – на той час голова правління ТОВ за 5 грн. Гуртожиток перепродали потім ”Праймбуду” за мільйон 448 тисяч грн.

Люди обурені, що їхній гуртожиток придбали у 1993 за гривні, коли ще й гривні не було. Зокрема, ще 2008 року в розпорядження редакції «Антени» потрапив доволі цікавий документ — перелік майна, переданого до статутного фонду ВАТ «Темп», де гуртожиток оцінений аж у… 5 гривень. “Документ має відбитки печаток ВАТ «Темп» та регіонального відділення Фонду держмайна. Документ датований приблизно 1994 роком, коли в країні гривня ще не була в обігу. Але ціни на нерухоме майно «Темпу» вказані саме в гривнях! Ще один гуртожиток, розташований по бул.Шевченка, 341, був оцінений ще краще — аж у цілу гривню! А виробничий корпус № 32-а підприємства оцінили найдорожче — у 13594 гривні”, – писало видання ще у 2008 році.

Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Vkontakte
Share to Yandex
0
-11
  

До теми

  1. Одарича сьогодні не пустили на роботу
  2. Мешканці гуртожитку по вулиці Горького 4 прийшли на телебачення розповісти, що їх виселяють


Обновлен 17 июн 2013. Создан 25 мая 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
счетчик посещений