Прокуратура Черкас почала розслідування проти “Праймбуду” за неправомірний продаж квартир у гуртожитку по Горького, 4 24.05.2013 23:11 Фото зі сторінки Валерія Воротника у Facebook Прокуратура міста Черкаси у квітні 2013 року внесла до Єдиного реєстру д
http://provce.ck.ua/gurtozhytok/

 

Прокуратура Черкас почала розслідування проти “Праймбуду” за неправомірний продаж квартир у гуртожитку по Горького, 4

Фото зі сторінки Валерія Воротника у Facebook

Прокуратура міста Черкаси у квітні 2013 року внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань матеріали щодо незаконних дій службових осіб ТОВ «Праймбуд», які неправомірно отримали кошти на реконструкцію гуртожитку, що по вул. Горького, 4 та передали його в іпотеку, що призвело до виселення з вказаного гуртожитку його мешканців.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста.

Досудове розслідування за ч. 1 ст. 190 КК України (шахрайство) проводить Придніпровський райвідділ міліції.

Органи прокуратури починаючи з 2008 року відстоюють у судах різних інстанцій інтереси жителів гуртожитку по вул. Горького, 4 в Черкасах. Були заявлені позови в інтересах держави до Регіонального відділення Фонду державного майна України по Черкаській області, а також до Міністерства промислової політики України та попереднього власника гуртожитку – ВАТ «Темп» –  про визнання права власності на гуртожиток за державою. Однак у ході розгляду судами в задоволенні цих позовів відмовлено.

Крім того, прокуратура міста Черкаси у 2012 році у справі за позовом ТОВ «Праймбуд», який на даний час є власником гуртожитка, до мешканців гуртожитку представляла в судах різних інстанцій інтереси неповнолітніх та людей похилого віку. Однак рішенням Придніпровського районного суду міста Черкаси від 26 листопада 2012 року задоволено позовні вимоги ТОВ «Праймбуд». Апеляційні та касаційні скарги органів прокуратури залишено без задоволення.

Нагадаємо, що 22 травня зранку мешканців гуртожитку ледь не виселили примусово, про що повідомив депутат Черкаської міської ради, радник в.о. міського голови Валерій Воротник. Гуртожиток ще наприкінці січня 2008 року продали приватній структурі разом із людьми, які там проживали. І відтоді мешканці гуртожитку ходять по інстанціях та депутатах, шукаючи правди.Обновлен 17 июн 2013. Создан 25 мая 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
счетчик посещений