ЛЮДЕЙ ВИСЕЛЯЮТЬ ІЗ НЕІСНУЮЧОЇ АДРЕСИ

стаття в газеті "Вечірні Черкаси"газета  "Вечірні Черкаси"

 

Людей виселяють із неіснуючої адреси


В НОМЕРІ:  ВІД 30 КВІТЕНЬ, 2013, 22:30

 

На вулиці опинилися 23 черкаські родини

 

Юлія ФОМІЧОВА

23 черкаські родини виселив із гуртожитку по вул. Горького, 4/Калініна, 108 Придніпровський райсуд Черкас, хоч будинку за цією адресою не існує. Мешканців же зняли з реєстрації з їхньої справжньої адреси по вул. Горького, 4.

Кілька років триває конфлікт між мешканцями гуртожитку колишнього Черкаського машинобудівного заводу та новими власниками – товариством «Прайм-Буд». Люди, що живуть там багато років, намагаються довести, що «Прайм-Буд» незаконно купив дев'ятиповерховий гуртожиток у товариства «Темп», оскільки гуртожитку з адресою, вказаною в акті купівлі-продажу, не існує. Попри це, людей виселяють із їхнього житла. Придніпровський районний суд Черкас у різні періоди часу задовольняє позови товариства «Прайм-Буд», виселяючи з кімнат цілі сім'ї.
– Суд присудив зняти нас із реєстрації по вулиці Горького, 4, а виселили нас із вулиці Калініна, 108. Ми не раз звертались до обласної прокуратури із проханням втрутитися в ситуацію, однак отримуємо одні лише відписки. Ми вказували, що не те що договори купівлі-продажу, а навіть адреса підроблена. Однак це нікого не зупиняє виселяти звідти неповнолітніх дітей. Тепер десятки мешканців гуртожитку залишилися бомжами, – скаржиться жителька гуртожитку Лариса Стасенко. Її чоловік мешкає в гуртожитку з 1987 року.
Зараз із цієї ситуацією розбирається прокуратура.
– Мешканці гуртожитку вимагають притягнути до кримінальної відповідальності працівників «Прайм-Буд», товариства «Темп», виконавчого комітету Черкаської міської ради, прокуратури області, суддів. За результатами розгляду звернення прокуратурою Черкас відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо службових осіб «Прайм-Буд» за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України. Інші доводи заявника будуть перевірені в ході розслідування цього кримінального провадження, – відповідає старший прокурор прокуратури області з питань забезпечення доступу до публічної інформації Сергій Білоусов.
У 1994 році на базі Черкаського машинобудівного заводу імені Петровського було засновано товариство «Темп». Будівля гуртожитку увійшла до статутного фонду товариства. Пізніше приміщення продали товариству «Прайм-Буд» разом із людьми. Їх хотіли відселити, обіцяючи соціальне житло, проте люди не погодились. Тоді їм відключили комунікації, пояснюючи це реконструкцією будівлі. Мешканці будинку просили передати гуртожиток у комунальну власність міста, однак безрезультатно.

Розділи : Кримінал


Создан 05 мая 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 1 год назад
t 06 окт 2017 ответить
https://livesurf.ru/promo/121886
Автоматическое продвижение сайта
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
счетчик посещений